Urząd Gminy Boćki

Wójt Gminy

urzęduje w godzinach: poniedziałek - piątek od 8 do 16
Terminy przyjęć interesantów:
dzień tygodnia: poniedziałek
w godzinach: od 8 do 16

 

Obywatele przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków przez Wójta lub Sekretarza Gminy w poniedziałki każdego tygodnia w godzinach  10°° - 17°°.

W przypadku, gdy dzień wyznaczony do przyjmowania w sprawia skarg i wniosków jest dniem wolnym od pracy, obywatele są przyjmowani w następnym dniu roboczym

 

 

Sekretarz Gminy

urzęduje w godzinach: poniedziałek - piątek od 8 do 16

Przewodniczący Rady Gminy

Terminy przyjęć interesantów:
dzień tygodnia: środa
w godzinach: od 10 do 12

Wykaz pracowników Urzędu Gminy Boćki

Nazwa stanowiska

Imię i nazwisko pracownika

e-mail

nr pokoju

nr telefonu

Pełniący Funkcję Wójta Gminy

Stanisław Charyton

s.charyton@gminabocki.pl

1

85 731 96 11

Sekretarz Gminy

Stanisław Charyton

s.charyton@gminabocki.pl

2

85 731 96 14

Sekretariat/ BOK

 

Katarzyna Uljanow

 

sekretariat@gminabocki.pl

3

85 731 96 10
85 731 31 60

fax  85 731 96 12

Przewodniczący Rady Gminy

Paweł Rzepniewski

 

4

85 731 96 13

Obsługa RG, sprawy pracownicze, wydawanie zezwoleń na alkohol

 

Helena Kłosińska

 

h.klosinska@gminabocki.pl

 

5

85 731 96 15

Księgowość podatkowa

 

Stypendia i dodatki mieszkaniowe, prace społeczno-użyteczne

Nina Iwaniuk

 

 

 

Aneta Szuj

n.iwaniuk@gminabocki.pl

 

 

 

a.szuj@gminabocki.pl

 

 

6

 

 

 

 

85 731 96 16

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny

Świadczenia wychowawcze 500+

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ochrona zwierząt gospodarskich i domowych

Edyta Gawryluk

Monika Grygoruk

e.gawryluk@gminabocki.pl

 

m.grygoruk@gminabocki.pl

 

 

  

7

85 731 96 27

Warunki zabudowy,

fundusz sołecki

Monika Kruszewska

m.kruszewska@gminabocki.pl

7

85 731 96 27

Wymiar podatków i opłat

 

Wymiar podatków i opłat

Urszula Turkowicz

 

 

Eugenia Oniszczuk

u.turkowicz@gminabocki.pl

 

 

 

e.oniszczuk@gminabocki.pl

 

 

10

 

 

85 731 96 28

USC, Archiwum, OSP

Katarzyna Piotrowska

k.piotrowska@gminabocki.pl

12

85 731 96 26

Skarbnik Gminy

Mirosława Andrzejuk

m.andrzejuk@gminabocki.pl

13

85 731 96 23
 

Księgowość budżetowa

 

 

Ewa Kolada

Alina Niechoda

Anna Żukowska

 

e.kolada@gminabocki.pl

a.niechoda@gminabocki.pl

a.zukowska@gminabocki.pl

 

14

85 731 96 24

Ewidencja Ludności, oświata

Magdalena Kozłowska

m.kozlowska@gminabocki.pl

15

85 731 96 21

GOPS


Agnieszka Lipińska
Izabela Sawicka Dorota Rzepniewska

 

 

16

 

85 731 96 17

Kierownik GOPS

Barbara Tołoczko

gops_bocki@op.pl

17

85 731 96 18

Drogownictwo, transport i inwestycje drogowe

Piotr Szymczuk

p.szymczuk@gminabocki.pl

18

85 731 96 22

Obrona cywilna Zarządzanie kryzysowe,

 

 

Administrator ds. niejawnych i zarządzania siecią

Tadeusz Jabłoński

 

 

 

Mariusz Kurowicki

t.jablonski@gminabocki.pl

 

 

 

m.kurowicki@gminabocki.pl

 

 

19

 

 

85 731 96 25

Budownictwo i inwestycje gminne

Mirosław Kolejkowicz

m.kolejkowicz@gminabocki.pl

20

85 731 96 20

Promocja i rozwój gminy, pozyskiwanie środków POKL

Dorota Kędra-Ptaszyńska

d.ptaszynska@gminabocki.pl

Budynek CKT

85 731 31 42

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Boćki

Wytwarzający/odpowiadający: Mariusz Kurowicki

Data wytworzenia: 2016-07-26

Wprowadzający: Mariusz Kurowicki

Data wprowadzenia: 2003-09-24

Data modyfikacji: 2017-05-26

Opublikował: Mariusz Kurowicki

Data publikacji: 2003-09-24